Home Trasy rowerowe
Trasy rowerowe
PDF Print

Masz swoja ulubioną trasę?  Podziel się, naprawdę jest gdzie pojeździć w okolicach Gryfic. Możecie włączyc się w tworzenie i polecić to co sprawdziliście.  Chcemy pomóc wydostać się z miasta rowerzystom oraz zachęcić do podróżowania leśnymi ścieżkami wokół miasta. Na nich naprawdę trudno się zgubić i co najażniejsze są mniej zatłoczone oraz bezpieczne. Przyjemności poznawania nowych ścieżek nie da się porównać z przemierzaniem wytyczonych i znanych już szlaków. A już na pewno podróżowanie nimi jest przyjemniejsze niż zatłoczonymi drogami.

Aby bezpiecznie i wygodnie poruszać się po zaproponowanych trasach najlepiej posiadać sprawny i przygotowany do jazdy rower. Proponujemy pamiętać aby zabrać ze sobą apteczkę, zapasową dętkę oraz łatki, kurtkę nieprzemakalną, zestaw narzędzi i pompkę. Alternatywą jest telefon komórkowy z numerem do towarzysza z transportem.  Nic tak nie psuje wycieczki, jak wracanie kilkanaście kilometrów pieszo, prowadząc niesprawny rower.
Równocześnie zaznaczamy, że nie bierzemy odpowiedzialności za szkody powstałe podczas poruszania się po opisywanych trasach.

 

"Get the Flash Player" "to see this gallery."