Home Oferta
Oferta PDF Print Email

Profesjonalna strona internetowa to wymóg naszych czasów. Codziennie miliony ludzi wykorzystuje Internet w poszukiwaniu informacji. Czynność ta stała się już standardem, strony internetowe są bowiem najkrótszą drogą w kontaktach klient - sprzedawca.Strona internetowa prezentuje wirtualne oblicze firmy.Dlatego od pierwszego wrażenia, jakie jest wywoływane w oczach i umysłach internaty, zależy to czy nasze strony www będą skuteczne. Dobrze zaprojektowana grafika, łatwa i intuicyjne rozmieszczona nawigacja, odpowiednio napisany tekst oraz przejrzysta i czytelna informacja, kompatybilność z najpopularniejszymi przeglądarkami sprawiają, że Państwa strona www posiada "dar przekonywania" i zainteresuje potencjalnego Klienta, a co jest najważniejsze znacznie przyczyni się do skorzystania z oferty firmy. Dobrze zbudowana i przejrzysta strona internetowa stanowi jedynie połowę sukcesu. Nasze strony są łatwo dostępne w wyszukiwarkach internetowych dzięki  odpowiednio dobranym frazą mogą być wysokow rankingach Google.

Oferta obejmuje projektowanie oraz wykonywanie serwisów internetowych, aktualizację, przebudowę oraz rozbudowę już istniejących stron.
Projektowane strony internetowe dodatkowo mogą zawierać:

1. Kalendarze
2. Systemy rezerwacji
3. ankiety,
4. sondy,
5. wyszukiwarki,
6. słowniki,
7. formularze,
8. kanały RSS,info
9. odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania,
10. systemy logowania dla zarejestrowanych Użytkowników lub Klientów,
11. automatyczne dodawanie artykułów,
12. systemy zarządzania treścią (CMS),info
13. galerie zdjęć.

 

Serwis Gryfice.Net powstał, aby pokazać co może zawierać Państwa strona WWW. Jeśli wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie prosimy o kontakt.


Newer news items: